Na termach w Białce Tatrzańskiej

W poszukiwaniu oryginalnego sposobu na spędzenie wieczoru sylwestrowego, warto zwrócić szczególną uwagę na sportowe imprezy na stokach, a także na zabawy organizowane w basenach termalnych. Jak się okazuje, sylwester na basenie termalnym to znakomita okazja do powitania Nowego Roku w nietypowy sposób. Gorące termy znajdują się nie tylko w Zakopanem, ale również w Białce oraz w Bukowinie Tatrzańskiej.

Sylwester w termie Białka to doskonała propozycja dla wszystkich miłośników kąpieli w ciepłych źródłach. Co więcej, to także świetna możliwość połączenia tradycyjnych atrakcji z oryginalną scenerią. Można tu podziwiać wspaniałe panoramy Tatr, więc taka forma przywitania Nowego Roku będzie z całą pewnością prawdziwą ucztą dla ducha oraz ciała.

Impreza sylwestrowa na termach w Białce Tatrzańskiej to wyjątkowa zabawa, przy zmysłowych rytmach oraz w pełnym relaksie. Z myślą o gościach przygotowywana jest strefa cicha oraz głośna. Ponadto wszyscy uczestnicy imprezy mają zapewnione posiłki oraz drinki. W trakcie wspólnej zabawy organizowane są także liczne konkursy zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci (na najmłodszych czekają tu ponadto dodatkowe atrakcje w postaci zjeżdżalni oraz brodzika).

Białka Tatrzańska to oczywiście nie jedyna podhalańska miejscowość, która może poszczycić się nowoczesnym kompleksem basenów termalnych. Podobne baseny znajdują się także w Bukowinie Tatrzańskiej i tam również organizowany jest wieczór sylwestrowy.

Sylwester w termie Bukowina Tatrzańska to także znakomita propozycja dla wszystkich miłośników kąpieli w gorących źródłach termalnych. Na wszystkich kuracjuszy dodatkowo czekają tutaj noclegi w luksusowo wyposażonych apartamentach, apetyczne śniadania w formie bufetu, wyśmienite obiadokolacje oraz sylwestrowy pokaz sztucznych ogni.

Decydując się na spędzenie wieczoru sylwestrowego na termach w Bukowinie Tatrzańskiej otrzymamy nie tylko nielimitowany wstęp do basenów termalnych (baseny ze zjeżdżalniami, jacuzzi oraz specjalnie wyznaczona strefa dla maluchów), ale również możliwość korzystania z aromatycznych seansów zapachowych w saunach. Możemy zdecydować się na zabawę sylwestrową w jednym z kilku wariantów (bal sylwestrowy, noc basenów lub kulig z pochodniami górskimi szlakami, zakończony ogniskiem i zabawą pod gołym niebem).

Baseny termalne na terenie Podhala znajdują się także w Zakopanem oraz w miejscowości Szaflary (położonej około siedemnastu kilometrów od zimowej stolicy Polski). W takich miejscach również można spędzić niezapomnianego sylwestra, korzystając z dobrodziejstw wody termalnej. Zabawa sylwestrowa w termach to z całą pewnością wyjątkowy sposób na powitanie Nowego Roku.